Швидкий пошук


Навігація

   
 
Продажі автомобілів в Германії скоротилися в два рази
 
 
   
   
   
 
Продажі автомобілів в Германії скоротилися в два рази

У вересні продажі нових автомобілів на німецькому ринку скоротилися в два рази.

Про це повідомила в п'ятницю, 2 жовтня, газета Bild із засланням на дані, надані Федеральним об'єднанням незалежних автоділерів (Bvfk).

Збут на авторинку Німеччини обрушився після того, як 2 вересня закінчився виділений державою бюджет (5 млрд євро) на виплату так званих “екологічних” премій за утилізацію старого автомобіля при покупці нового.

З початку року можливістю отримати таку премію скористалися близько двох мільйонів німців.

“Повернення до звичайного стану”

Голова Bvfk Ансгар Кляйн заявив, що попит на компактні і бюджетні моделі дорівнює “абсолютному нулю”. Дані про різке падіння продажів підтвердило і Центральне об'єднання автоторгівлі (ZDK).

Прес-секретар організації повідомила, що ще в серпні було зафіксовано зростання збуту нових і однорічних автомобілів на 40% в порівнянні з показниками того ж місяця попереднього року. За словами представниці ZDK, німецький авторинок “повернувся до свого нормального стану”.

В той же час агентство dpa повідомляє, що по відомостях Об'єднання зарубіжних автовиробників (VDIK), збут автомобілів в Германії виріс на 20 відсотків, передає Deutsche Welle

“У вересні після закінчення шкільних канікул збут автомобілів завжди зростає, - заявив представник об'єднання. - Крім того, на продажі доки позитивно впливає і “екологічна премія”.

Річ у тому, що багато покупців замовили нові машини і отримали премії, але автомобілі до них поступили пізніше або ще поступлять цього місяця.

Драматична ситуація на ринку США

Тим часом на американському ринку, що також ослабів у вересні після припинення виплат за програмою Cash for clunkers (”Готівка за іржаве корито”), німецькі автовиробники справляються з проблемами краще, ніж їх конкуренти.

Porsche добився збільшення продажів на 8%. Volkswagen (VW) і BMW укріпили позиції, тоді як збут продукції Daimler скоротився на 13,4%. Продажі дочірній компанії VW - Audi - скоротилися на 4,9%.

Загалом і в цілому в США у вересні зареєстрований спад продажів на 20%. Авторинки США і Китаю є зараз найбільшими в світі.

Особливо сильно відчули на собі проблеми, пов'язані з припиненням держдотацій на покупку нових машин американські концерни General Motors (GM) і Chrysler, відповідно - мінус 45 і мінус 42% в порівнянні з серпнем. Скорочення продажів третього найбільшого автовиробника США - Ford - виявилися незначними - всього 5,1%.

В той же час, у вересні попит на продукцію південнокорейського виробника Hyundai збільшився на американському ринку на 27%.
 
 
 


Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем и тогда вы сможете коментировать и добавлять новости, вести переписку с другими учасниками портала и администрацией .


Категорія: Новини авторинку » різне

 
   
 
 
   
 
   
 
 
 
     
top class=

Що ще переглянути?