Швидкий пошук


Навігація

   
 
Ціни на нові авто в Україні в 2010 році знову виростуть
 
 
   
   
   
 
Ціни на нові авто в Україні в 2010 році знову виростуть

Після розпродажу складів 2008-09 років ділерами на ринку України з'являться автомобілі 2010-го року виробництва, ціни на яких істотно виростуть в гривневому еквіваленті.

Це позначиться на об'ємах продажів нових легкових автомобілів, повідомляє прес-служба компанії «Торговий дім «НИКО» - офіційного імпортера Mitsubishi Motors в Україні.

За результатами 2009 року компанія реалізувала більше 6 тисяч автомобілів (частка ринку Mitsubishi склала 4,6%).

Імпортери і ділери, які володіють складом автомобілів попереднього модельного року, зможуть утримати і наростити свою долю на ринку в першому кварталі 2010-го року в порівнянні з автоділерами, які реалізовуватимуть нові автомобілі за новими цінами.

У компанії «Торговий дім «НИКО» відзначає серйозний потенціал українського автомобільного ринку, оскільки кількість автомобілів на 1000 жителів залишається невисокою в порівнянні з країнами з порівнянним рівнем економіки.

Тому вихід з кризи і зростання української економіки означатиме реалізацію перспектив автомобільного ринку.
Пожвавлення автомобільного ринку в 2010-м року залежатиме від розвитку кредитування, тому лідери ринку вже розробили нові кредитні програми.

Нагадаємо, 2009-й рік побив всі рекорди по найбільшому спаду автомобільного ринку в Україні.

Торік було реалізовано більше 162 тисяч нових автомобілів, що на 74% менше в порівнянні з об'ємом продажів 2008-го року.

У рейтингу загального об'єму ринку реалізації нових авто серед європейських країн за підсумками 2009-го року Україна опустилася на 7 позицій.

Загалом європейському рейтингу за підсумками 2009-го ринок України зайняв 14-е місце: вище – із значним відривом - розмістилися автомобільні ринки Бельгії, Нідерландів, Польщі і Швеції.

За підсумками річного об'єму продажів ринок України порівнянний з ринками Чехії і Португалії, при цьому чисельність населення України більш ніж в 4 рази перевищує населення кожній з даних двох країн.

Обвал ринку в Україні - один з найбільших як в країнах Західною, так і Східної Європи. Більший спад авторинку зафіксований лише в Ісландії (-78%) і Латвії (-80%).

Ринок Росії при цьому скоротився на 48%, а Польща утримала об'єми продажів на рівні 2008-го року.

Автомобільний ринок України в 2009 році впав до рівня 2003-го року, за підсумками якого було реалізовано майже 155 тисяч автомобілів.
Кризисні явища, які охопили майже всі сфери економічної діяльності, вплинули на перерозподіл структури продажів нових легкових автомобілів в регіональному розрізі.

Із-за особливої чутливості объемообразующих підприємств східного регіону до кризисних реалій, майже всі області даного регіону втратили свою долю на внутрішньому ринку України.

Виняток становила лише Харківська област, доля якої збільшилася на 0,5%.

Найбільше падіння долі продемонстрували Дніпропетровська і Донецька області.

У теж час, південний регіон України, як в цілому, так і по окремих областях, демонстрував зростання долі.

Доля західного регіону в 2009-м року порівнянна з долею 2008-го року.

Майже у всіх цінових сегментах в 2009-м року спостерігалося невелике зростання долі в порівнянні з попереднім роком, не дивлячись на економічну кризу.

Скорочення автокредитування, скорочення доходів населення і купівельної здатності, зростання гривневих еквівалентів цін – все це вплинуло на один з самих объемообразующих цінових сегментів на ринку, а саме на сегмент 6,5-10 тисяч євро.

У даному сегменті істотного перерозподілу продажів у бік дешевих автомобілів так і не сталося.

Основна причина зменшення сегменту - практично повна відсутність автокредитування.

У 2009-м року середня доля кредитних продажів на автомобільному ринку була на рівні 5%, а в 2008-м року даний показник по окремих брендах доходив до 45% від загальних продажів бренду.
 
 
 


Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем и тогда вы сможете коментировать и добавлять новости, вести переписку с другими учасниками портала и администрацией .


Категорія: Новини авторинку » авто огляд

 
   
 
 
   
 
   
 
 
 
     
top class=

Що ще переглянути?